Kadra

W tej sekcji przedstawiamy nauczycieli, którzy uczą w naszej szkole przedmiotów zawodowych – informatycznych. Obecnie jest ich pięciu. Przedmioty, których uczą, co roku ulegają zmianie. Każdy z nich ma jednak swoją pasję – obszar, w którym czuje się optymalnie. Zostały one wymienione poniżej.

Sławomir Duczek
Administrator strony TI, HTML & CSS, DiN/MiE PC, PIMLSK, Ms Office, Wychowawca klasy IIb TI,  opiekun sali 114
Krzysztof Bihuń
Administrator dziennika elektronicznego, świadectwa i dyplomy, grafika komputerowa, systemy operacyjne, sieci komputerowe, opiekun sali 113